Sezon nad jeziorem rozpoczęty
W sobotę 28 czerwca br. rozpoczął się sezon letni na plaży miejskiej nad jez. Grzymisławskim w Śremie. Od tego dnia nad bezpieczeństwem korzystających z kąpieli czuwają ratownicy, a ponadto można korzystać z bezpłatnej wypożyczalni kajaków i leżaków plażowych.
Pierwszy dzień lata na plaży upłynął jako Dzień Energii i Recyklingu. Przez całe popołudnie animatorzy prowadzili różnorodne zabawy z użyciem surowców wtórnych, a każdy uczestnik otrzymywał upominek w ekologicznej torbie na zakupy z logo Śremu.
Festyn sfinansowany był ze środków gminy Śrem.

Pierwszy dzień lata na plaży upłynął jako Dzień Energii i Recyklingu. Przez całe popołudnie animatorzy prowadzili różnorodne zabawy z użyciem surowców wtórnych, a każdy uczestnik otrzymywał upominek w ekologicznej torbie na zakupy z logo Śremu.
Festyn sfinansowany był ze środków gminy Śrem.


