Logo Miasta Śrem

Ślubowanie strażnika miejskiego

W dniu 25 czerwca w Urzędzie Miejskim w Śremie w obecności Burmistrza Śremu i Komendanta Straży Miejskiej odbyło się uroczyste ślubowanie strażnika miejskiego.
 
W dniu 25 czerwca w Urzędzie Miejskim w Śremie w obecności Burmistrza Śremu i Komendanta Straży Miejskiej odbyło się uroczyste ślubowanie strażnika miejskiego. 
Michał Kaźmierczak przyjęty do pracy w Straży Miejskiej na okres kandydacki w dniu 20 listopada ubiegłego roku, po ukończeniu z wynikiem pozytywnym szkolenia podstawowego wraz z praktyką zawodową, złożył ślubowanie zgodnie z rotą określoną w ustawie o strażach miejskich, a z dniem 1 lipca br. zostanie przyjęty na stanowisko młodszego strażnika.


 

 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności