Logo Miasta Śrem

Spacer nowym deptakiem

Burmistrz Śremu zaprasza wszystkich mieszkańców Śremu, a szczególnie mieszkańców Jezioran, na wspólny spacer po wyremontowanym deptaku na Jezioranach. Uroczyste otwarcie deptaka odbędzie się w sobotę 11 czerwca o godz. 10 przy Jubilacie.
Burmistrz Śremu zaprasza wszystkich mieszkańców Śremu, a szczególnie mieszkańców Jezioran, na wspólny spacer po wyremontowanym deptaku na Jezioranach. Uroczyste otwarcie deptaka odbędzie się w sobotę 11 czerwca o godz. 10 przy Jubilacie.


powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności