Logo Miasta Śrem

Spot Ministerstwa Środowiska dotyczący gospodarowania odpadami

Spot Ministerstwa Środowiska dotyczący gospodarowania odpadami. Od 1 lipca 2013 roku zaczną obowiązywać nowe zasady odbioru odpadów. Obowiązek podpisania umowy z firmą wywozową przejmie Twoja gmina. 
Gmina wyłoni w konkurencyjnym przetargu firmy, które będą odbierać odpady od wszystkich właścicieli nieruchomości.  Dzięki temu nie będzie „opłacać się” wyrzucanie odpadów do lasu. Za odbiór odpadów wszyscy mieszkańcy gminy uiszczać będą opłatę opartą na określonej przez gminę podstawowej stawce, a wyjątek stanowić będą osoby segregujące odpady – ekologiczni płacą mniej – obowiązkowo. 



więcej informacji 

naszesmieci.mos.gov.pl
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności