Logo Miasta Śrem

Spotkanie Burmistrza Śremu Adama Lewandowskiego z członkami Koła Emerytów i Rencistów

W czwartek 5 kwietnia br. w sali widowiskowej Spółdzielni Mieszkaniowej w Śremie Burmistrz Śremu Adam Lewandowski spotkał się z członkami Koła Emerytów i Rencistów Odlewni Żeliwa Śrem.
Burmistrz Śremu przekazał relacje z ostatnich działań podejmowanych przez samorząd. Wysłuchał zgłaszanych uwag w sprawach dotyczących problemów codziennych członków koła, a także odpowiedział na wszystkie pytania zadane podczas spotkania. Na zakończenie zostały przedstawione zamierzenia gminy na rok 2022.


IMG_4113-(1).JPG

Galeria zdjęć

Spotkanie Burmistrza Śremu Adama Lewandowskiego z członkami Koła Emerytów i Rencistów Spotkanie Burmistrza Śremu Adama Lewandowskiego z członkami Koła Emerytów i Rencistów Spotkanie Burmistrza Śremu Adama Lewandowskiego z członkami Koła Emerytów i Rencistów Spotkanie Burmistrza Śremu Adama Lewandowskiego z członkami Koła Emerytów i Rencistów Spotkanie Burmistrza Śremu Adama Lewandowskiego z członkami Koła Emerytów i Rencistów Spotkanie Burmistrza Śremu Adama Lewandowskiego z członkami Koła Emerytów i Rencistów Spotkanie Burmistrza Śremu Adama Lewandowskiego z członkami Koła Emerytów i Rencistów Spotkanie Burmistrza Śremu Adama Lewandowskiego z członkami Koła Emerytów i Rencistów Spotkanie Burmistrza Śremu Adama Lewandowskiego z członkami Koła Emerytów i Rencistów
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności