Logo Miasta Śrem

Spotkanie Noworoczne Klubu Seniora

W dniu 8 stycznia 2013 roku w Klubie „Relax” Spółdzielni Mieszkaniowej odbyło się spotkanie noworoczne Klubu Seniora działającego przy Towarzystwie Brata Alberta.
 
W dniu 8 stycznia 2013 roku w Klubie „Relax”  Spółdzielni Mieszkaniowej odbyło się spotkanie noworoczne Klubu Seniora działającego przy Towarzystwie Brata Alberta. W towarzystwie zaproszonych gości, w tym Burmistrza Śremu - Adama Lewandowskiego, Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej - Marka Chmiela, Kierownik OPS - Marii   Świdurskiej, Dyrektor  Śremskiego Ośrodka Kultury - Ewy Kaźmierczak, przedstawicieli  Biblioteki i Komendy  Policji wysłuchano sprawozdania  z działalności Towarzystwa na rzecz seniorów w 2012 roku oraz przedstawiono plany na 2013 rok. Burmistrz wraz z resztą zaproszonych gości złożyli seniorom życzenia z okazji Nowego Roku.

Uczestnicy spotkania przy zastawionym stole mogli obejrzeć projekcję zdjęć z integracyjnego wyjazdu do Kalisza i spędzić czas w miłej atmosferze. Na koniec spotkania wspólnie z chórem pod kierunkiem dyrygenta Jerzego Andrzejczaka zaśpiewano kolędy.

 
 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności