Logo Miasta Śrem

Spotkanie Rządowy Program KLUB | 05.02.2025 r. o godz. 16.00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Śremie

Burmistrz Śremu serdecznie zaprasza kluby sportowe z gminy Śrem i powiatu śremskiego na spotkanie w sprawie rządowego programu KLUB.  

Termin spotkania zaplanowano na 05.02.2025 r. o godz. 16.00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Śremie (II piętro).

Spotkanie poprowadzi Pan Krzysztof Piasek - Z-ca Przewodniczącego ds. organizacyjnych Wielkopolskiego Zrzeszenia Ludowego Zespoły Sportowe w Poznaniu.

Podczas spotkania przedstawione zostaną możliwości ubiegania się o dotację oraz kryteria programu. 

Serdecznie zapraszamy.

https://rzadowyprogramklub.pl/

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności