Logo Miasta Śrem

Spotkanie samorządowców z Prezydentem RP

W środę 25 maja br. Burmistrz Śremu Adam Lewandowski uczestniczył w spotkaniu z Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej Bronisławem Komorowskim z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego. Uroczystości odbyły się w Ogrodach Pałacu Prezydenckiego w Warszawie.
Prezydent Bronisław Komorowski w swoim przemówieniu skierowanym do samorządowców podkreślił, że święto samorządu to dzień triumfu wspaniałej, mądrej idei, która przeorała polską rzeczywistość i budowała nowe możliwości. Podczas spotkania w ogrodach Pałacu Prezydenckiego z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego Prezydent RP odznaczył zasłużonych samorządowców.

 

www.prezydent.pl

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności