Logo Miasta Śrem

Spotkanie seniorów przy wigilijnym stole

W dniu 18 grudnia br. w Auli Jana Pawła II przy kościele p.w. Najświętszego Serca Jezusa w Śremie odbyła się Wieczerza Wigilijna, w której uczestniczyło ponad 100 osób starszych, samotnych i niepełnosprawnych z terenu gminy Śrem.
 
W dniu 18 grudnia br. w Auli Jana Pawła II przy kościele p.w. Najświętszego Serca Jezusa w Śremie odbyła się Wieczerza Wigilijna, w której na zaproszenie Burmistrza Śremu uczestniczyło ponad 100 osób starszych, samotnych i niepełnosprawnych z terenu gminy Śrem. W spotkaniu wzięli udział również przedstawiciele lokalnego samorządu, organizacji obywatelskich oraz lokalni liderzy wspierający inicjatywy senioralne. 
Wieczerza przebiegła w miłej, pełnej ciepła atmosferze z wigilijnym opłatkiem, którą świątecznym koncertem kolęd i pastorałek umilił  chórek dziecięcy "Nutki".  





 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności