Logo Miasta Śrem

Spotkanie „Świętujemy razem” w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Zbrudzewie

Dnia 15 grudnia br. w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Zbrudzewie odbyło się po raz dziewiąty spotkanie pod hasłem „Świętujemy razem”.
 
Dnia 15 grudnia br. w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Zbrudzewie odbyło się po raz dziewiąty spotkanie pod hasłem „Świętujemy razem”, na które zostali zaproszeni przedstawiciele władz i sołtysi okolicznych wiosek. Dekoracje świąteczne wykonały: Anna Laska – Szmyt i Mariola Smoleńska. Scenariusz występu gimnazjalistów napisała Izabela Głogińska-Owczarska.

Występujący uczniowie posługiwali się gwarą poznańską, co dodało przedstawieniu specyficznego ludowego klimatu. Podczas spotkania wystąpił również chór szkolny oraz grupa solistów. 



powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności