Logo Miasta Śrem

Spotkanie wigilijne sołtysów

W piątek 19 grudnia br. w restauracji Park Nova w Parku Miejskim im. Powstańców Wielkopolskich w Śremie odbyło się spotkanie wigilijne sołtysów gminy Śrem.
Spotkanie było doskonałą okazją do podsumowania tegorocznej współpracy  jednostek pomocniczych z samorządem gminy Śrem. W spotkaniu wigilijnym udział wzięła przewodnicząca Rady Miejskiej Katarzyna Sarnowska, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Marek Dłużak oraz licznie zaproszeni goście.
 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności