Logo Miasta Śrem

Spotkanie wigilijne w Kinoteatrze Słonko

Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły, pełen ciepła i radości. Ich wyjątkowość tkwi przede wszystkim w tradycji przekazywanej przez pokolenia i niezwykłej atmosferze, która się udziela się wszystkim, a zwłaszcza dzieciom. 
W sobotę 19 grudnia br. w Kinoteatrze Słonku oraz w Szkole Podstawowej nr 1 w Śremie odbyło się spotkanie świąteczne, w którym wzięło udział około 200 najmłodszych mieszkańców naszej gminy. 

W programie spotkań znalazły się jasełka w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej Nr 1, animacje, koncert Studia Piosenki Melody działającego przy Śremskim Ośrodku Kultury, wspólne kolędowanie, konkursy świąteczne oraz atrakcyjne paczki świąteczne dla dzieci.

Galeria zdjęć

Spotkanie wigilijne w Kinoteatrze Słonko Spotkanie wigilijne w Kinoteatrze Słonko Spotkanie wigilijne w Kinoteatrze Słonko Spotkanie wigilijne w Kinoteatrze Słonko Spotkanie wigilijne w Kinoteatrze Słonko Spotkanie wigilijne w Kinoteatrze Słonko Spotkanie wigilijne w Kinoteatrze Słonko Spotkanie wigilijne w Kinoteatrze Słonko Spotkanie wigilijne w Kinoteatrze Słonko Spotkanie wigilijne w Kinoteatrze Słonko
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności