Logo Miasta Śrem

Spotkanie –„Wszystko dla Seniora”

1 października to Międzynarodowy Dzień Osób Starszych. Z tej okazji w Auli Jana Pawła II przy kościele pw. Najświętszego Serca Jezusa w Śremie odbyło się spotkanie „Wszystko dla Seniora”.
 
1 października to Międzynarodowy Dzień Osób Starszych. Z tej okazji  w Auli Jana Pawła II przy kościele pw. Najświętszego Serca Jezusa w Śremie odbyło się spotkanie „Wszystko dla Seniora”.
W spotkaniu uczestniczyli: pensjonariusze Domów Pomocy Społecznej w Psarskim i na Farnej, Zakładu Opiekuńczo – Pielęgnacyjnego przy ul. Promenada, członkowie Związku Inwalidów Ruchu, Związku Emerytów i Rencistów oraz Klubu Seniora.
Dla uczestników wystąpiła Roxana Tutaj, która zaśpiewała piosenki w stylu retro. 











 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności