Logo Miasta Śrem

Spotkanie z cyklu "Książka z autografem" - Nina Szmyt "Różowa łąka"

Dyrektor Muzeum Śremskiego zaprasza na spotkanie z cyklu "Książka z autografem" - Nina Szmyt "Różowa łąka", które odbędzie się 29 maja 2012 o godzinie 17.00.  
Dyrektor Muzeum Śremskiego
zaprasza na spotkanie z cyklu "Książka z autografem": 

Nina Szmyt "Różowa łąka"

 które odbędzie się
29 maja 2012 o godzinie 17.00

W trakcie spotkania istnieje możliwość zakupu
tomiku wierszy i uzyskanie autografu autorki. 
 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności