Logo Miasta Śrem

Spotkanie z emerytami i rencistami

W ubiegłym tygodniu w Sali Klubu Odlewnika Burmistrz Śremu Adam Lewandowski tradycyjnie spotkał się z emerytami i rencistami.
W czasie spotkania  poinformował zebranych o wykonanych przez gminę w ostatnim czasie  inwestycjach  i przedsięwzięciach i planach zadań czekających na realizację.  Na zakończenie spotkania  złożył świąteczne życzenia i przekazał emerytom ekotorby  na świąteczne zakupy.


powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności