Logo Miasta Śrem

Śrem coraz bezpieczniejszy

Dla zapewnienia bezpieczeństwa oraz porządku publicznego na terenie Gminy Śrem, Komenda Powiatowa Policji w Śremie i Burmistrz Śremu w imieniu Straży Miejskiej 8 listopada br....

Dla zapewnienia bezpieczeństwa oraz porządku publicznego na terenie Gminy Śrem, Komenda Powiatowa Policji w Śremie i Burmistrz Śremu w imieniu Straży Miejskiej 8 listopada br. podpisali porozumienie o wzajemnej współpracy.
Utrzymywanie stałej łączności pomiędzy jednostkami, bieżąca wymiana informacji o zagrożeniach w zakresie porządku publicznego, wspólne działania porządkowe podczas różnorodnych imprez plenerowych oraz wspólne służby patrolowe z pewnością wpłyną na poprawę bezpieczeństwa oraz zapewnienie spokoju mieszkańcom naszej gminy.
Zarówno Policji, jak i Straży życzymy wielu sukcesów w walce z wandalizmem i przestępczością oraz wyeliminowania ich z terenu naszej gminy.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności