Logo Miasta Śrem

​Śrem włącza się do akcji „Zielona Wstążka #DlaPlanety”

5 czerwca obchodzimy Światowy Dzień Ochrony Środowiska, z tej okazji w wielu miastach polskich na zielono - od godziny 21:30 przez całą noc - zostaną podświetlone elewacje budynków. Śrem włącza się do tego przedsięwzięcia podświetlając na zielono budynek ratusza.
FB_banner_zielona-wstazka-dla-planety-2019.jpg
Akcja ta organizowana jest przez Kampanię „Zielona Wstążka #DlaPlanety”. Głównym organizatorem kampanii jest Centrum UNEP/GRID-Warszawa. Motywem przewodnim tegorocznej kampanii jest przyjęte przez Program Narodów Zjednoczonych ds. Środowiska (UN Environment) hasło  #BeatAirPollution.
 

 
Szczegółowe informacje dostępne są na stronie http://www.dlaplanety.pl/ 

Galeria zdjęć

​Śrem włącza się do akcji „Zielona Wstążka #DlaPlanety” ​Śrem włącza się do akcji „Zielona Wstążka #DlaPlanety” ​Śrem włącza się do akcji „Zielona Wstążka #DlaPlanety” ​Śrem włącza się do akcji „Zielona Wstążka #DlaPlanety” ​Śrem włącza się do akcji „Zielona Wstążka #DlaPlanety” ​Śrem włącza się do akcji „Zielona Wstążka #DlaPlanety”
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności