Logo Miasta Śrem

​Śremianie powitali Nowy Rok

Część mieszkańców Śremu Nowy 2017 Rok postanowiła przywitać na imprezie pod chmurką.
Zabawa przy hitach lat 80 i 90-tych, wybranych przez mieszkańców Śremu odbyła się w centrum miasta -na Targowisku Miejskim. Imprezę poprowadził aktor Przemysław Cypryański.
Podczas przebojowej nocy sylwestrowej ustanowiono rekord Polski w gotowaniu największej porcji barszczu. Pod okiem uczestniczki programu telewizyjnego MasterChef Marty Ignasiak - Kciuk ugotowano 307 litrów barszczu. W czasie zabawy muzycznej dla mieszkańców przygotowano konkursy kulinarne. Noworoczne życzenia złożył Burmistrz Śremu Adam Lewandowski.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności