Logo Miasta Śrem

Śremianie wystąpili podczas festynu "Warkocz Magdaleny" przy poznańskiej Farze

W minioną niedzielę 20 lipca br. przedstawiciele śremskiej kultury wystąpili na festynie "Warkocz Magdaleny", który odbywał się na placu usytuowanym przy poznańskiej Farze oraz Urzędzie Miasta.
W minioną niedzielę 20 lipca br. przedstawiciele śremskiej kultury wystąpili na festynie "Warkocz Magdaleny", który odbywał się na placu usytuowanym przy poznańskiej Farze oraz Urzędzie Miasta.
Na scenie zaprezentował się Chór Moniuszko, Orkiestra Dęta im. Mariana Zielińskiego oraz śremscy wokaliści uczęszczający na zajęcia Studia Piosenki "Melody": Filip Pijacki, Izabela Wojciechowska oraz Aleksandra Wrotyńska.
W festynie uczestniczyli również przedstawiciele władz samorządowych - Burmistrz Śremu Adam Lewandowski i Prezydent Poznania Ryszard Grobelny.





 




 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności