Logo Miasta Śrem

Śremianie wzięli udział w drugiej edycji Targów „Aktywni 50+”

Podczas trwających w weekend 12-13 marca br. Targów Aktywni 50+ swoje stoiska prezentowali: producenci, firmy usługowe, organizacje społeczne i socjalne oraz instytucje samorządowe. Gminę Śrem reprezentował Ośrodek Pomocy Społecznej prezentując swoje usługi oraz ofertę wsparcia.


Podczas trwających w weekend 12-13 marca br. Targów Aktywni 50+ swoje stoiska prezentowali: producenci, firmy usługowe, organizacje społeczne i socjalne oraz instytucje samorządowe. Gminę Śrem reprezentował Ośrodek Pomocy Społecznej prezentując swoje usługi oraz ofertę wsparcia. Stoisko Ośrodka Pomocy Społecznej zachęcało różnorodnością materiałów i folderów informacyjnych, których celem było przedstawienie dobrych praktyk – różnych form samodzielności i uczestnictwa osób starszych w życiu społecznym. Dobre praktyki aktywnej działalności śremskich seniorów na scenie głównej zaprezentowali:
  • Śremski Klub Rowerowy „Żwawe Dziadki” 
  • Amatorski Klub Literacki działający przy Ośrodku Pomocy Społecznej.
Całość wydarzeń targowych wzbogaciły występy artystyczne. Zarówno pierwszego jak i drugiego dnia organizatorzy przygotowali specjalną ofertę, a gwiazdami wieczorów były koncerty Haliny Kunickiej oraz Ireny Santor.
 





www.opssrem.lap.pl
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności