Logo Miasta Śrem

Śremscy uczniowie w Elche

​W dniach 16 do 23 października 2019 r. uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr. 4 im. Marii Konopnickiej w Śremie w ramach wymiany polsko - hiszpańskiej odwiedzili miasto Elche w Hiszpanii. Śremianie zostali przyjęci w domach swoich hiszpańskich kolegów.
Miasto Elche słynie z misterium ku czci Matki Bożej wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Podczas wymiany uczniowie uczestniczyli w zajęciach: teatralnych, z języka angielskiego, muzyki, i plastyki. Zwiedzili szkołę I. T.S. La Torreta, ratusz oraz władze miasta Elche.
Oprócz lekcji w szkole I.T.S. La Torreta, uczniowie mieli okazję wziąć udział w lekcji windsurfingu w mieście Santa Pola. 

Następnie udali się na wycieczkę do Kartageny, miasta położonego w płd.-wsch. części Hiszpanii, gdzie zwiedzili muzeum morskie oraz pozostałości rzymskiego teatru.
W ostatnim dniu wycieczki, uczniowie SP 4 w Śremie mieli okazję obserwować nietypowe zajęcia uczniów szkoły I.T.S. La Torreta, które dotyczyły fryzjerstwa i makijażu.

Galeria zdjęć

Śremscy uczniowie w Elche Śremscy uczniowie w Elche Śremscy uczniowie w Elche Śremscy uczniowie w Elche Śremscy uczniowie w Elche Śremscy uczniowie w Elche Śremscy uczniowie w Elche Śremscy uczniowie w Elche Śremscy uczniowie w Elche Śremscy uczniowie w Elche Śremscy uczniowie w Elche Śremscy uczniowie w Elche Śremscy uczniowie w Elche Śremscy uczniowie w Elche Śremscy uczniowie w Elche Śremscy uczniowie w Elche Śremscy uczniowie w Elche Śremscy uczniowie w Elche Śremscy uczniowie w Elche
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności