Logo Miasta Śrem

​Kto składa nowe deklaracje śmieciowe?

 Bilbaord-Srem-Segreguje-v3.jpg
Urząd Miejski w Śremie informuje, że do złożenia nowej deklaracji o opłatach za odpady zobowiązani są właściciele nieruchomości, którzy dotychczas nie segregowali śmieci lub chcą skorzystać z częściowego zwolnienia z opłaty za gospodarowanie odpadami.

 

Z częściowego zwolnienia z opłaty mogą skorzystać osoby, które:
  • posiadają Kartę Dużej Rodziny – 1 zł miesięcznie lub
  • kompostują bioodpady w kompostowniku przydomowym – 3 zł
 
Nowy formularz deklaracji można pobrać ze strony odpady.srem.pl
formularz02-(2).jpg
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności