Logo Miasta Śrem

​Zmiany w systemie gospodarki odpadami na terenie gminy Śrem od 1 września 2021 r.

Urząd Miejski w Śremie informuje, że zapowiadane zmiany w systemie gospodarki odpadami komunalnymi, które miały obowiązywać od 1 lipca 2021 r. zostały przesunięte na 1 września 2021 r.
Od 1 września na terenie gminy Śrem będzie obowiązek gromadzenia na odrębne frakcje odpadów komunalnych, tj.:
  • bioodpady – kuchenne
  • bioodpady – zielone
  • popiół i żużel z paleniska domowego
Powyższe frakcje odpadów mieszkańcy będą zobowiązani gromadzić w pojemnikach na odpady komunalne w kolorze brązowym (bioodpady-kuchenne oraz bioodpady-zielone) i w kolorze szarym (popiół i żużel z paleniska domowego).

Właściciele nieruchomości, którzy zgłosili zapotrzebowanie na pojemniki w ankiecie oraz uzupełniająco w rozmowie telefonicznej z pracownikiem Urzędu Miejskiego w Śremie, będą mieli dostarczone pojemniki przed 1 września 2021 r. pod wskazany w ankiecie adres.

Pliki do pobrania:

ankieta-dot-pojemnikow.pdf
Format: pdf, 309.42 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności