Logo Miasta Śrem

Śremska wyprawa kajakowa rzeką Brdą

W dniach od 14 do 22 lipca 2007 r. odbył się kolejny 11-ty już spływ kajakowy zorganizowany przez Koło ...

W dniach  od 14 do 22  lipca  2007 r.  odbył  się  kolejny  11-ty  już  spływ  kajakowy  zorganizowany  przez Koło  PTTK  Odlewni  Żeliwa  „Śrem”  S.A. Prawie 100 kilometrowa trasa tegorocznego spływu wiodła rzeką Brdą poprzez Bory Tucholskie, od stanicy wodnej Ciecholewy do stanicy Gostycyn – Nogawica. Grupa kajakarzy ze Śremu wyróżniała się na trasie spływu białymi koszulkami z logo Śremu, które otrzymali od Pana Burmistrza. Na  trasie spływu  śremscy kajakarze zobaczyli wiele  ciekawych  miejsc historycznych i przyrodniczych. Jak podkreślają uczestnicy szlak kajakowy bardzo się rozwinął od 1997 roku kiedy to śremskie Koło PTTK Odlewni Żeliwa Śrem zorganizowało pierwszy w swojej historii spływ kajakowy po tej rzece. Jak widać Śremianie bardzo upodobali sobie tą formę aktywnego wypoczynku.


obrazek

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności