Logo Miasta Śrem

Starostwo pokonane

W dniu 19. września br. w Dolsku odbył się II Turniej Siatkarski Konwentu Burmistrzów i Starosty Powiatu Śremskiego. Udział w turnieju wzięły drużyny urzędników z Dolska, Książa Wlkp...

W dniu 19. września br. w Dolsku odbył się II Turniej Siatkarski Konwentu Burmistrzów i Starosty Powiatu Śremskiego. Udział w turnieju wzięły drużyny urzędników z Dolska, Książa Wlkp i Śremu (reprezentanci Urzędu Miejskiego oraz Starostwa Powiatowego). Mecze rozgrywane były  systemem "każdy z każdym", do dwóch wygranych setów. W atmosferze rywalizacji, ale przede wszystkim dobrej zabawy, zwyciężyli zawodnicy z Dolska, którzy nie dali się pokonać nikomu. O drugie miejsce zaciekle walczyli Śremianie - Urząd kontra Starostwo. Wynikiem 2:0 wygrali urzędnicy z ratusza. Na zakończenie Burmistrz Miasta i Gminy Dolsk Pan Henryk Litka gratulował wszystkim dobrej formy oraz wręczył puchary zwycięskim drużynom. Następny turniej już wkrótce...


obrazek

obrazek

obrazek

obrazek

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności