Logo Miasta Śrem

Sukcesy śremskich młodych informatyków

W dniach 6-9.12.2007 r. w Skierniewicach odbyły się XII Ogólnopolskie Mistrzostwa Młodzieży szkolnej w Informatyce, w których wzięli udział uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w...

W dniach 6-9.12.2007 r. w Skierniewicach odbyły się XII Ogólnopolskie Mistrzostwa Młodzieży szkolnej w Informatyce, w których wzięli udział uczniowie Szkoły  Podstawowej nr 4 w Śremie: Jakub Golinski i Tomasz Pieczykolan z klasy VI d.
W mistrzostwach startowały 6-osobowe drużyny z 14 województw w trzech kategoriach szkół:
Podstawowe (P), Gimnazjalne (G) i Ponadgimnazjalne (S)
Uczniowie ze Śremu zdobyli I miejsce zespołowo oraz indywidualnie I miejsce -Tomasz  Pieczykolan i III miejsce - Jakub Goliński w kategorii szkół podstawowych.
Jednocześnie drużyna z Wielkopolski otrzymała I miejsce Do konkursu chłopców przygotowywała pani Jolanta Klak. Trzydniowy pobyt ekipy w Skierniewicach był możliwy dzięki wsparciu Urzędu Miejskiego w Śremie i LOK-u.

obrazek

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności