Logo Miasta Śrem

Sukcesy śremskich wędkarzy

We wtorek 5 czerwca br. w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Cyryla Ratajskiego odbyły się uroczystości związane z 120 rocznicą powstania Towarzystwa Miłośników Ziemi Śremskiej....

We wtorek 5 czerwca br. w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Cyryla Ratajskiego odbyły się uroczystości związane z 120 rocznicą powstania Towarzystwa Miłośników Ziemi Śremskiej.
Część artystyczną przygotowali młodzi miłośnicy Śremu, uczniowie ZSE, którzy recytowali wiersze oraz przybliżyli ciekawą historię i liczne zasługi Towarzystwa dla naszego miasta.
Następnie szczególne życzenia i podziękowania złożono Panu Marianowi Dominiczakowi - Prezesowi, który mimo sędziwego wieku wciąż aktywnie kieruje pracą TMZŚ.
W uroczystości wzięły udział władze samorządowe, przedstawiciele różnych organizacji i instytucji oraz liczne grono przyjaciół TMZŚ. Burmistrza Śremu reprezentowała Pani Barbara Jabłońska - Naczelnik Pionu Edukacji i Usług Społecznych. Następnie zgromadzeni goście przeszli do Parku Miejskiego im. Powstańców Wielkopolskich, gdzie pod pomnikiem dobosza złożyli kwiaty.

 

obrazek


obrazek

obrazek

obrazek


powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności