Logo Miasta Śrem

​Świąteczne spotkanie uczestników projektu „Aktywni w Śremie – integracja i aktywizacja”

Uczestnicy projektu, którzy od września aktywnie realizują program reintegracji  zawodowej i społecznej w ramach działań Klubu Integracji Społecznej spotkali się 21 grudnia 2016 roku w sali „Jedynka” w Śremie na świątecznym obiedzie.
Atmosfera świąteczna sprzyja spotkaniom. W te dni warto również znaleźć moment, aby spotkać się z osobami, które podjęły ważne wyzwania i które połączył wspólny cel – zmiana sytuacji życiowej, rodzinnej, społecznej. Uczestnicy projektu, realizując założenia zaplanowanych w projekcie działań, oprócz nabycia nowych umiejętności, docenili zawiązane przyjaźnie i wsparcie od członków grupy i kadry projektu.  
 
Projekt Aktywni w Śremie - integracja i aktywizacja realizowany jest w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020, Oś Priorytetowa 7., Włączenie społeczne, Działanie 7.1. Aktywna Integracja, Poddziałanie 7.1.2. Aktywna Integracja – projekty konkursowe.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności