Logo Miasta Śrem

III sympozjum samorządów uczniowskich szkół podstawowych i gimnazjów

III SYMPOZJUM SAMORZĄDÓW UCZNIOWSKICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW GMINY ŚREM BODZYNIEWO 19 MAJA 2005 r. ORGANIZATORZY: Pion Edukacji i Usług Społecznych Urzędu...


III SYMPOZJUM
SAMORZĄDÓW UCZNIOWSKICH SZKÓŁ
PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW GMINY ŚREM
BODZYNIEWO 19 MAJA 2005 r.
ORGANIZATORZY:

Pion Edukacji i Usług Społecznych Urzędu Miejskiego w Śremie
Komisja Samorządowa Rady Miejskiej w Śremie
Szkoła Podstawowa w Bodzyniewie
Prowadzenie Zbigniew Szmidt ,doradca metodyczny ODN Poznań

CELE:

Wymiana doświadczeń samorządów uczniowskich oraz ich opiekunów
Konstruowanie projektu imprezy szkolnej

UCZESTNICY:

Przedstawiciele samorządów uczniowskich (2 osoby)
Opiekunowie samorządów
Dyrektorzy szkół
Członkowie Komisji Samorządowej Rady Miejskiej w Śremie

TERMIN I MIEJSCE:

19 maja 2005 r.
Szkoła Podstawowa w Bodzyniewie
PATRONAT MEDIALNY

Tydzień Ziemi Śremskiej, Tygodnik Śremski, Kurier Śremski, Telewizja RELAX
PRZEBIEG SYMPOZJUM:

godz. 8.30 Wyjazd ze Śremu (targowisko Jeziorany)
godz. 9.00 Powitanie uczestników
godz. 9.10 Prezentacja przez samorządy uczniowskie szkół jednej, wybranej imprezy– 5 min. dla szkoły forma dowolna - (preferowana prezentacja multimedialna)
godz. 10.30 Opracowanie projektu imprezy szkolnej (praca w zespołach) – prowadzenie Anna Bentyn ODN Poznań,
Grzegorz Ciemniak ODN Poznań
godz. 12.00 Poczęstunek
godz. 13.00 Prezentacja wyników pracy w grupach w obecności dyrektorów szkół i Komisji Samorządowej
godz. 13.30 Podsumowanie III Sympozjum, wręczenie certyfikatów,
godz. 14.00 Zakończenie, wyjazd do Śremu


 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności