Logo Miasta Śrem

Spotkanie z przedstawicielami Stowarzyszenia "Ille-et- Vilaine"

W środę 2 lutego br. do Urzędu Miejskiego w Śremie przybyli dyrektor Wielkopolskiego Ośrodka Kształcenia i Studiów Samorządowych w Poznaniu Maciej Kozik wraz z przedstawicielami...

W środę 2 lutego br. do Urzędu Miejskiego w Śremie przybyli dyrektor Wielkopolskiego Ośrodka Kształcenia i Studiów Samorządowych w Poznaniu Maciej Kozik wraz z przedstawicielami Stowarzyszenia Ille-et- Vilaine z Francji: Rene Lair - dyrektor ośrodka szkoleniowego administacji publicznej w Rennes, Antoine Chatel skarbnik stowarzyszenia . Gości przyjął zastępca Burmistrza Śremu Radosław Łucka.
    W dniach 1-11 kwietnia we Francji odbędzie się staż o tematyce gospodarczej dla wielkopolskich samorządowców. Gminę Śrem, będącą członkiem WOKISS reprezentować będzie Burmistrz. 
    Celem tej roboczej wizyty było rozpoznanie problemów gminy na płaszczyźnie organizowania skutecznych zachęt dla rozwoju lokalnej przedsiębiorczości. Goście zapoznali się z uwarunkowaniami i aktualną ofertą inwestycyjną gminy. Spotkanie to z pewnością pomoże organizatorom stażu w Francji, przygotować interesujący program wymiany praktyk.
obrazek

obrazek

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności