Logo Miasta Śrem

Szkoła bez przemocy

Szkoła Podstawowa nr 4 w Śremie już drugi rok działa w programie społecznym "Szkoła bez przemocy". W poniedziałek 2 czerwca 2008r odbędzie się szkolny finał - będzie to...

Szkoła Podstawowa nr 4 w Śremie już drugi rok działa w  programie społecznym  "Szkoła bez przemocy". W poniedziałek 2 czerwca 2008r odbędzie się szkolny finał - będzie to wspólny protest przeciw zjawisku agresji i przemocy w szkole. Od rana odbędą się spotkania klasowe pt." Proszenie o pomoc", następnie zabawy w terenie i rozgrywki sportowe z udziałem funkcjonariuszy Policji - m.in. pokaz tresury psów policyjnych oraz  spotkania ze strażakami, strażnikami miejskimi i wojskiem, spotkanie z ratownikiem medycznym.
Podsumowanie II edycji programu odbędzie się w godzinach południowych na boisku szkolnym.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności