Logo Miasta Śrem

Szpadziści „WARTY” na podium w XVI Międzynarodowym Turnieju Szermierczym

W dniach 2 – 3. 04. 2016 roku w Pobierowie odbył się XVI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ  SZERMIERCZY w szpadzie.
W turnieju udział wzięło udział 102 zawodników w tym szóstka szermierzy „WARTY” Śrem: Wiktoria Mieszała, Jakub Mieszała, Szymon Łabęda, Marcin Łabęda, Damian  Matuszewski i Adrian Genderka.

Największy sukces podczas Turnieju odnieśli Jakub Mieszała który zajął I miejsce w turnieju oraz Szymon Łabęda, który zajął III miejsce w rywalizacji. W finałowej ósemce znalazł się również Marcin Łabęda.

Wiktoria Mieszała jedyna reprezentantka w szpadzie dziewcząt zajęła III miejsce przegrywając walkę o finał 12 – 9.

Sekcja  szermiercza „Warty” Śrem ogłasza dodatkowy nabór wśród dzieci i młodzieży urodzonych w rocznikach 2005 - 2008, 2002 - 2004  oraz gimnazjalistów. Chętnych trenerzy zapraszają do sali „BAZAR” w poniedziałki i piątki o godz. 17:00. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 504 102 722.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności