Logo Miasta Śrem

Tor przeszkód na basenie

Do 27 stycznia na basenie w Śremskim Sporcie można korzystać z toru przeszkód “WIBIT”. Przejście toru to zabawa dla młodszych i starszych. Wejście na tor jest w cenie biletu wstępu na basen (nie ma dodatkowych opłat).
 
aktual-1.jpg

W ramach akcji ZIMA 2019 bilety na basen i lodowisko dla dzieci i młodzieży z przedszkoli i szkół podstawowych i klas gimnazjalnych z gminy Śrem są w cenie 4 zł (po okazaniu legitymacji).

AKCJA ZIMA 2019 finansowana jest z budżetu gminy Śrem.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności