Logo Miasta Śrem

Towarzystwo Muzyczne im. Mariana Zielińskiego w Śremie z wizytą w partnerskim Świdniku

W dniach 20 – 22 września br. śremska Orkiestra Towarzystwa Muzycznego im. Mariana Zielińskiego gościła uczestniczyła w Dożynkach Powiatowych oraz XI Festiwalu Orkiestr Dętych w Świdniku.

W dniach 20 – 22 września br. śremska Orkiestra Towarzystwa Muzycznego im. Mariana Zielińskiego gościła uczestniczyła w Dożynkach Powiatowych oraz XI Festiwalu Orkiestr Dętych w Świdniku.
Prowadząc korowód dożynkowy muzycy ze Śremu otworzyli uroczystości Dożynek Powiatowych organizowanych przez partnerskie miasto Świdnik. Podczas Festiwalu Orkiestr Dętych w swoim występie Orkiestra Towarzystwa Muzycznego im. Mariana Zielińskiego zaprezentowała najnowszy współczesny repertuar.

Niemal godzinny koncert śremskiej Orkiestry został ciepło przyjęty przez mieszkańców Świdnika. 

Udział Orkiestry Towarzystwa Muzycznego im. Mariana Zielińskiego w Śremie w imprezie kulturalnej miasta partnerskiego gminy Śrem był ważnym elementem otwierającym współpracę miast.







 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności