Logo Miasta Śrem

Trwa rewitalizacja Parku Powstańców Wlkp.

​Gmina Śrem przystąpiła do rewitalizacji najstarszego śremskiego Parku Miejskiego im. Powstańców Wielkopolskich. Podejmowane działania mają na celu przywrócenie dawnej świetności chętnie odwiedzanego przez mieszkańców Śremu parku – symbolu Powstania Wielkopolskiego.
Rozpoczęła się rewaloryzacja alejek spacerowych i budowa schodów skarpowych wraz z wykonaniem oświetlenia w ramach I etapu Rewitalizacji Parku Miejskiego im. Powstańców Wielkopolskich w Śremie. Aktualnie trwają prace związane z instalacją  17 nowych lamp parkowych.
 
IMG_4844.JPG
 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności