Logo Miasta Śrem

Turniej Kręglarski Środowiskowych Domów Samopomocy

W środę 5 grudnia br. na Kręgielni Śremskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Staszica 1 w Śremie odbył się Turniej Kręglarski Środowiskowych Domów Samopomocy o Puchar...

W środę 5 grudnia br. na Kręgielni Śremskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Staszica 1 w Śremie odbył się Turniej Kręglarski Środowiskowych Domów Samopomocy o Puchar Burmistrza Śremu. W turnieju wystartowali zawodnicy ze Środowiskowych Domów Samopomocy z Jarocina, Kościana, Gostynia, Raszew oraz Śremu.
Po uroczystym otwarciu zawodów przez Burmistrza Śremu Pana Adama Lewandowskiego, rozpoczęły się sportowe zmagania kręglarzy.
W przerwie, organizatorzy zawodów: Środowiskowy Dom Samopomocy oraz Śremski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotowali słodki poczęstunek dla sportowców.
Najwięcej kręgli strąciła reprezentacja ŚDS z Kościana, zdobywając jednocześnie Puchar Burmistrza Śremu, drugie miejsce wywalczyła drużyna ŚDS Raszewy oraz ŚDS Jarocin. W klasyfikacji indywidualnej mężczyzn pierwsze miejsce zajął Adam Nowacki ŚDS Kościan, drugie Mieczysław Cwojdziński ŚDS Kościan, trzecie Stanisław Glapka ŚDS Raszewy. Wśród kobiet najwięcej punktów zdobyła Anna Kręc ŚDS Jarocin, Aneta Chełstowska ŚDS Śrem oraz Dorota Błotna ŚDS Śrem.


obrazek

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności