Logo Miasta Śrem

Turniej Samorządów w siatkówkę.

23 maja br. w sali SOSiR-u odbył się I Turniej Piłki Siatkowej Mixt z okazji Dnia Pracownika Samorządowego o puchar przechodni konwentu Starosty i Burmistrzów Ziemi Śremskiej,...

23 maja br. w sali SOSiR-u odbył się I Turniej Piłki Siatkowej Mixt z okazji Dnia Pracownika Samorządowego o puchar przechodni konwentu Starosty i Burmistrzów Ziemi Śremskiej, zorganizowany przez Klub Sportowy BAZAR. Turniej rozegrano dzięki dofinansowaniu gminy Śrem.

W zawodach wzięło udział 5 drużyn reprezentujących: Urząd Miasta i Gminy Dolsk, Urząd Miejski w Książu Wlkp., Starostwo Powiatowe w Śremie, Urząd Miejski w Śremie oraz Klub Sportowy Bazar w Śremie. Każda z drużyn rozegrała 4 mecze.

Zwycięstwo wywalczyła drużyna z Dolska, która wyprzedziła KS Bazar i Starostwo Powiatowe. Zmęczeni, ale w dobrych humorach, samorządowi siatkarze już czekają na kolejny, rewanżowy turniej.

 

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności