Logo Miasta Śrem

Turniej strzelecki sołtysów gminy Śrem

​W dniu 3 sierpnia na strzelnicy krytej przy ul. Zamenhofa odbył się turniej strzelecki sołtysów gminy Śrem.  
Każdy uczestnik oddawał po pięć strzałów z broni krótkiej oraz długiej. Zawodnicy walczyli o zwycięstwo do ostatniego strzału.
Ostatecznie najlepsi okazali się: Maciej Orwat - sołtys Kalej,  Paweł Sędziak - sołtys Grodzewa oraz Alina Wiśniewska - sołtys Niesłabina.
20180803_114618.jpg
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności