Logo Miasta Śrem

Turniej strzelecki w SP4

W dniu 18 października 2011 r. odbył się w SP4 w Śremie kolejny Turniej Strzelecki dla pracowników oświaty gminy Śrem. Organizatorem Turnieju była Szkoła Podstawowa nr 4 im. M. Konopnickiej w Śremie i Koło Strzeleckie „4” działające przy szkole.

W dniu 18 października 2011 r. odbył się w SP4 w Śremie kolejny Turniej Strzelecki dla pracowników oświaty gminy Śrem. Organizatorem Turnieju była Szkoła Podstawowa nr 4 im. M. Konopnickiej w Śremie i Koło Strzeleckie „4” działające przy szkole.
W turnieju brały udział 3-osobowe drużyny. Każdy uczestnik oddawał po pięć strzałów do trzech tarcz. Do punktacji liczone były dwie tarcze z lepszą ilością punktów. Po obliczeniach punktacja wyglądała następująco:

I m. -  drużyna z SP4 w Śremie w składzie: Jolanta Klak, Alicja Herter i Paweł Wesołek z wynikiem 275 punktów i w ten sposób zdobyła Puchar Dyrektora SP4
II m. – drużyna ZST w Śremie w składzie: Grzegorz Rusiak, Jerzy Pawełka i Tomasz Matyjewicz z wynikiem 260 punktów
III m. – drużyna ZSE w Śremie w składzie: Mirosława Kozerewicz, Marta Byrtek i Jacek  Ogierman z wynikiem 259 punktów
IV m. – drużyna z ZSPiG w Nochowie w składzie: Agnieszka Golak, Roman Mulkowski i Krzysztof  Wojtkowiak z wynikiem 257 punktów


Indywidualnie najlepsi okazali się:
I m. – Marta Byrtek
II m. – Alicja Herter
III m. – Grzegorz Rusiak

Tradycyjnie, po zakończeniu strzelania, odbyło się spotkanie przy kawie i słodkim poczęstunku przygotowanym przez Klub Nauczyciela oraz wręczenie dyplomów, nagród i oczywiście pucharu przechodniego. Nagrody wręczała dyrektor SP4 Ewa Wańska.





    
fot. Joanna Grabowska

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności