Logo Miasta Śrem

Turniej w ramach Igrzysk Młodzieży Wiejskiej Szkół Gimnazjalnych

W dniu 28 listopada br. w Zbrudzewie odbył się kolejny turniej w ramach Igrzysk Młodzieży Wiejskiej Szkół Gimnazjalnych organizowanych pod patronatem Burmistrza Śremu.
O miano najlepszych w piłce koszykowej walczyli dziewczęta i chłopcy z Dąbrowy, Nochowa i Zbrudzewa. 
W rywalizacji dziewcząt prym wiodły uczennice ze Zbrudzewa, wśród chłopców najlepsi okazali się uczniowie z Nochowa. 
Podsumowując rywalizację szkół po dwóch spotkaniach - wszystkie mają identyczną ilość punktów. W następnych spotkaniach zapowiada się interesująca walka.
 
 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności