Logo Miasta Śrem

Uczniowie obchodzili Dzień Drzewa

W ramach „Dnia Drzewa” 13 października br. uczniowie klas: 1a, 1b, 2a, 2b, 3a, 3b i 6e Zespołu Szkół Katolickich im. św. Jana Pawła II posadzili 7 bukowych drzewek na terenie Parku Śremskich Odlewników. 
1-(6).jpeg
Każda klasa z własnych środków zakupiła po jednej sadzonce drzewa. Akcję sadzenia drzew wsparło Centrum Ogrodnicze przy ulicy Gostyńskiej, a teren przygotowała firma PUH Bajor Piotr. Miejsca nasadzeń uzgodniono z przedstawicielem Urzędu Miejskiego w Śremie.
 
1-(12).jpeg

Dzięki akcji sadzenia drzew uczniowie stali się prawdziwymi miłośnikami przyrody, którzy wiedzą, jak można dbać i chronić środowisko.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności