Logo Miasta Śrem

Uczniowie słuchają o zagrożeniach naturalnych

Uczniowie klas pierwszych, czwartych i siódmych ze szkół na terenie gminy Śrem uczestniczy w spotkaniach edukacyjnych na temat zagrożeń w czasie pokoju. We wszystkich szkołach na cały kwiecień zaplanowano łącznie 39 spotkań.
 

IMG_9547-(1).JPG

W trakcie spotkań przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Śremie i Straży Miejskiej poruszają problemy związane z występującymi w gminie zagrożeniami naturalnymi: powodziami, pożarami, burzami i nawałnicami. Prowadzone są dyskusje na temat bezpiecznego zachowania podczas wypoczynku.
 

Galeria zdjęć

Uczniowie słuchają o zagrożeniach naturalnych Uczniowie słuchają o zagrożeniach naturalnych Uczniowie słuchają o zagrożeniach naturalnych Uczniowie słuchają o zagrożeniach naturalnych Uczniowie słuchają o zagrożeniach naturalnych Uczniowie słuchają o zagrożeniach naturalnych
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności