Logo Miasta Śrem

Ukwiecenie miasta w nowej odsłonie

​Przy rondzie Jana Pawła II w Śremie stanęły kwietnikowe z konstrukcją przypominające żurawie. Dotychczas zainstalowano ich 12. 
103080612_2966719283446480_8304658444678332416_n.jpg
 
101721277_959323197841971_1629184513890320384_n.jpg
 
W planach gminy Śrem jest skupina traw ozdobnych i roślin jednorocznych na terenie Miejskiego Parku Ekologicznego im. W. Puchalskiego. Corocznie uzupełniane są nasadzenia roślin cebulowych na terenie Parku Śremskich Odlewników, a także bylin m.in. funkii w ciągu ul. Kilińskiego. W przyszłym roku zieleń miejska zostanie wzbogacona również o rośliny wieloletnie, tzn. krzewy kwitnące.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności