Logo Miasta Śrem

Upamiętnili historię bieganiem

W niedzielę 7 października odbyła się 6 Sztafeta 20 Października w Śremie. Celem organizacji wydarzenia było upamiętnienie rocznicy rozstrzelania śremian na rynku w 1939 roku oraz zbiórka pieniędzy dla chorych chłopców - Michała i Krzysia Lampe. 
Sztafety odbywały się na dystansie liczącym 2500 m. Prowadzono klasyfikację: sztafet męskich, damskich oraz mieszanych (para damska i para męska).

Wydarzenie rozpoczęły rozgrzewką instruktorki Śremskiego Sportu.
 
W klasyfikacji open oraz sztafet męskich wygrały Młode Byki w składzie: Andrzej Grześ, Mikołaj Nawrot, Bogusz Podgórski, Wiktor Maćkowiak. W klasyfikacji żeńskiej zwyciężyły Gwiazdeczki MOS-u, w składzie: Olga Rożek, Otylia Jurga, Sylwia Bartkowiak i Wiktoria Bartkowiak. W klasyfikacji mieszanej najlepszy łączny czas uzyskała drużyna "Pędzimy dla Misia i Krzysia" w składzie: Krzysztof Ignaszewski, Agnieszka Jerzyk, Marek Matuszewski i Agnieszka Golak.

Podczas imprezy zbierano pieniędze dla Michała i Krzysia Lampe. W efekcie wystawiono dwa czeki: na kwotę 16041 zł - z pieniędzy zebranych przy zapisach oraz drugi - na kwotę 5000 zł ze zbiórki przeprowadzonej przez stowarzyszenie Runners' Power.
DSC_3655.JPG

Galeria zdjęć

Upamiętnili historię bieganiem Upamiętnili historię bieganiem Upamiętnili historię bieganiem Upamiętnili historię bieganiem Upamiętnili historię bieganiem Upamiętnili historię bieganiem Upamiętnili historię bieganiem Upamiętnili historię bieganiem Upamiętnili historię bieganiem Upamiętnili historię bieganiem Upamiętnili historię bieganiem Upamiętnili historię bieganiem Upamiętnili historię bieganiem Upamiętnili historię bieganiem Upamiętnili historię bieganiem Upamiętnili historię bieganiem Upamiętnili historię bieganiem Upamiętnili historię bieganiem Upamiętnili historię bieganiem Upamiętnili historię bieganiem Upamiętnili historię bieganiem
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności