Logo Miasta Śrem

Uroczyste spotkanie z partnerami programu "Rodzina 3+"

5 i 10 czerwca br. w Urzędzie Miejskim w Śremie odbyły się uroczyste spotkania z Partnerami „Rodzina 3+”, którzy nie uczestniczyli w festynie „Postaw na Rodzinę”.
5 i 10 czerwca br. w Urzędzie Miejskim w Śremie odbyły się uroczyste spotkania z Partnerami „Rodzina 3+”, którzy nie uczestniczyli w festynie „Postaw na Rodzinę”. Podczas spotkania Burmistrz Śremu Adam Lewandowski wręczył statuetki Partnerom Programu jako forma podziękowania za zaangażowanie oraz owocną współpracę z gminą Śrem.
 




 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności