Logo Miasta Śrem

Urodzinowy koncert papieski

W niedzielę 18 maja w rocznicę urodzin Jana Pawła II w kościele pw. Najświętszego Serca Jezusa odbył się koncert z cyklu "Burmistrz zaprasza". Przed śremską publicznością wystąpił...

W niedzielę 18 maja w rocznicę urodzin Jana Pawła II w kościele pw. Najświętszego Serca Jezusa odbył się koncert z cyklu "Burmistrz zaprasza". Przed śremską publicznością wystąpił zespół EO NOMINE z Warszawy z montażem słowno - muzycznym pt. "Śladami Jana Pawła II - ze śmierci do życia."

Uzupełnieniem części muzycznych koncertu były interpretacje słów i poezji Jana Pawła II, które przedstawił wybitny polski filmowy i teatralny aktor Jerzy Zelnik.
Koncert spotkał się z doskonałym odbiorem zarówno młodszej, jak i starszej publiczności, a potwierdzeniem tego było spontaniczne wspólne śpiewanie z zespołem. Ten piękny koncert zakończyła "Barka" - pieśń, która towarzyszyła Ojcu Świętemu przez cały Jego pontyfikat. Koncert, który był prawdziwą ucztą muzyczną i poetycką, zgromadził wielu mieszkańców naszego miasta.

 

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek

www.sok.srem.pl

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności