Logo Miasta Śrem

V Forum Gospodarcze Aglomeracji Poznańskiej

Stowarzyszenie Metropolia Poznań oraz Wielkopolska Izba Przemysłowo-Handlowa zapraszają wszystkich zainteresowanych do udziału w V Forum Gospodarczym Aglomeracji Poznańskiej, które odbędzie się 17 kwietnia 2012 roku w Centrum Konferencyjnym MTP z okazji Poznańskich Dni Przedsiębiorczości.


Forum Gospodarcze Aglomeracji Poznańskiej powstało z inicjatywy Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, której celem jest współdziałanie z samorządem terytorialnym oraz administracją rządową w zakresie tworzenia korzystnych warunków do rozwoju przedsiębiorczości oraz podejmowanie wszelakich działań zmierzających do podniesienia konkurencyjności wielkopolskich małych i średnich przedsiębiorstw.

Termin: 17 kwietnia 2012 r.

Miejsce: MTP, Centrum Kongresowe, Poznań

Program:


Więcej informacji o V Forum Gospodarczym Aglomeracji Poznańskiej oraz formularz rejestracyjny znajdziecie Państwo na stronie www.forumgospodarcze.com
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności