Logo Miasta Śrem

V Gminny Konkurs Czytelniczy - wyniki I etapu

W dniach 19 i 20 października br. w szkołach podstawowych naszej gminy odbył się I etap szkolny V Gminnego Konkursu Czytelniczego AKADEMIA KUBUSIA PUCHATKA realizowanego przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy w Śremie w ramach projektu: Biblioteka Kubusia Puchatka, czyli książkowe „małe co nieco” - „dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego”.



W dniach 19 i 20 października 2011r. w szkołach podstawowych naszej gminy odbył się I etap szkolny V Gminnego Konkursu Czytelniczego AKADEMIA KUBUSIA PUCHATKA realizowanego przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy w Śremie w ramach projektu: Biblioteka Kubusia Puchatka, czyli książkowe „małe co nieco” - „dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego”.
   
Oto wyniki w poszczególnych szkołach:

• Szkoła Podstawowa nr 1 w Śremie – 10 uczestników:

I Paula Somerfeld
II  Ewa Sznura
III Oskar Reyntjens

• Szkoła Podstawowa nr 4 w Śremie – 17 uczestników:

I   Anna Dogondke
II  Agnieszka Młynarz
III Paulina Chrzanowska
       
• Szkoła Podstawowa w Bodzyniewie – 16 uczestników:

I    Patryk Trawiński
II   Larysa Bryś
II   Karol Kubski

• Szkoła Podstawowa w Krzyżanowie – 9 uczestników:


I    Marta Zastrożna
II   Michał Szlecht  
III Aleksandra Lichota

• Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Nochowie – 8 uczestników:


I   Julianna Niezgoda
II  Julian Rubrycki
III Agnieszka Jędrzejczak
 
• Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Zbrudzenie – 9 uczestników:


I   Kacper Dominiak
II  Julia Wawrzyniak
III Julia Kołacka

• Szkoła Podstawowa w Pyszącej – 9 uczestników:

I    Alicja Śniegocka
II   Michał Kujawa
III  Paulina Zimowska

• Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Nochowie,
 budynek dydaktyczny w Wyrzece – 5 uczestników:


I    Amelia Marciniak       
II   Wiktoria Skrzypczak
III  Weronika Szałaga

• Szkoła Podstawowa nr 6 w Śremie – 14 uczestników:

I    Michał Słowiński
II   Maria Słowińska
III  Faustyna Krawczyk

• Katolicka Publiczna Szkoła Podstawowa – 15 uczestników:


I    Daria Sulejewska       
II   Olimpia Dolniak
III  Kacper Jakubczak


Wymienione osoby będą reprezentować szkoły w finale V Gminnego Konkursu Czytelniczego, który odbędzie się 16 listopada 2011r. w Klubie Wojskowym (Garnizonowym) o godzinie 9.00. Zapraszamy.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności