Logo Miasta Śrem

VI Forum Gospodarcze Metropolii Poznań

Do Forum Gospodarczego Metropolii Poznań pozostało już tylko kilka dni. To już ostatnia szansa aby zarejestrować się na ciekawe panele dyskusyjne. 24.04.2013r., godz. 10:00, Sala Ziemi. 

Rejestracja: www.forumgospodarcze.com

Jest to już VI Edycja Forum Gospodarczego Metropolii Poznań. Od lat inicjatorem konferencji jest Wielkopolska Izba Przemysłowo-Handlowa. Wydarzenie rozpocznie się tradycyjnie panelem otwierającym, który odbędzie się w najnowocześniejszym obiekcie konferencyjno-kongresowym w Polsce - Sali Ziemi znajdującej się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Lokalizacja ta została wybrana nieprzypadkowo, gdyż nowy obiekt MTP doskonale współgra z tematem przewodnim wydarzenia, który brzmi: Metropolia Poznań. Zaprojektujmy sobie przyszłość.

 

 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności