VI Pierwszomajowy Rajd Rowerowy
1 maja br. działacze Śremskiego Klubu Rowerowego „Żwawe Dziadki” wybrali się na VI Pierwszomajowy Rajd Rowerowy.
1 maja br. działacze Śremskiego Klubu Rowerowego „Żwawe Dziadki” wybrali się na VI Pierwszomajowy Rajd Rowerowy. Rajd rozpoczął się przejazdem uczestników na teren Odlewni Żeliwa ŚREM S.A. gdzie złożono kwiaty pod tablicą poświęconą „Pamięci tych, którzy utracili życie na stanowisku pracy”. Rowerzyści wybrali się w dwie trasy: pierwsza prowadziła przez: Śrem - Środa Wlkp. - Września - Gniezno – Nekla - Środa Wlkp. - Śrem. Druga trasa prowadziła przez: Śrem - Zbrudzewo - Czmoniec (przejście “Szlakiem bobrowym” - wejście na wieżę widokową) -Zbrudzewo - Śrem. Podczas imprezy promowano kampanię „Rowerowy Śrem” realizowaną przez Urząd Miejski w Śremie.








